Перейти до основного вмісту

Популярне

Хакери стали віддалено блокувати iPhone

Хакери знайшли спосіб, як заблокувати пристрої класу Mac і iPhone, передає Ukr.Media. Для цього вони використовують функцію "знайти мій iPhone" в iCloud.
Наголошується, що для розблокування злочинці вимагають викуп у біткоінах. Інформацію про заблоковані таким чином пристроях підтверджують і користувачі Twitter: єдине, що вони бачать, це екран блокування з вимогою заплатити 0.01 BTC в якості викупу.
Поки залишається неясним, як саме хакери отримали доступ до функції "знайти мій iPhone", але, швидше за все, це могло статися в результаті зливу інформації про користувальницьких даних в iCloud. Крім того, незалежно від того, чи є у користувача двоетапна аутентифікація, хакери, маючи доступ до паролів, просто блокують пристрій через iCloud.
Фахівці з безпеки рекомендують користувачам якомога швидше відключити опцію "знайти мій iPhone". У разі виявлення проблеми також рекомендується звернутися в службу підтримки Apple, хоча її дозвіл і може зайняти час. Так, один …

Діти, закрийте очі! Весільні сукні, які назавжди вкарбувалися в пам'ять (фото)


Ось-ось почнеться весільний сезон, і майбутні наречені вже вибирають або придумують незвичайне, що запам'ятався найбільше фасон весільного плаття, щоб стати наймоднішою нареченою в цьому році. Головне - не загратися з епатажем, як це сталося з героїнями нашої вибірки.1. Заодно і на столі заощадили


3. Напевно, наречена любить цуценят, особливо вушка спанієлів


4. Вона хотіла цим сказати, що палає від любові?


5. Стриптизерши теж виходять заміж


6. На що тільки не йдуть люди заради американського громадянства


7. Наречена - сущий ангел!

Коментарі

Загрузка...

Найпопулярніші