Перейти до основного вмісту

Популярне

Хакери стали віддалено блокувати iPhone

Хакери знайшли спосіб, як заблокувати пристрої класу Mac і iPhone, передає Ukr.Media. Для цього вони використовують функцію "знайти мій iPhone" в iCloud.
Наголошується, що для розблокування злочинці вимагають викуп у біткоінах. Інформацію про заблоковані таким чином пристроях підтверджують і користувачі Twitter: єдине, що вони бачать, це екран блокування з вимогою заплатити 0.01 BTC в якості викупу.
Поки залишається неясним, як саме хакери отримали доступ до функції "знайти мій iPhone", але, швидше за все, це могло статися в результаті зливу інформації про користувальницьких даних в iCloud. Крім того, незалежно від того, чи є у користувача двоетапна аутентифікація, хакери, маючи доступ до паролів, просто блокують пристрій через iCloud.
Фахівці з безпеки рекомендують користувачам якомога швидше відключити опцію "знайти мій iPhone". У разі виявлення проблеми також рекомендується звернутися в службу підтримки Apple, хоча її дозвіл і може зайняти час. Так, один …

Зірка "Інтернів" змінилася до невпізнання:(фото)


Російська актриса, телеведуча і екс-учасниця "КВН" Світлана Пермякова, відома глядачам в ролі старшої медсестри в комедійному серіалі "Інтерни" , напередодні нового року вирішила кардинально змінити імідж, передає Укрмедіа.

Так, фото з новою стрижкою Пермякова опублікувала у своєму Instagram.


Слід зазначити, що 44-річна актриса останнім часом помітно змінилася: вона скинула кілька зайвих кілограмів, зробила ефектну коротку стрижку і підкреслила красу яскравим макіяжем.

Шанувальники артистки прийшли в захват від такого перевтілення: "Шикарна", "Що-то з личком зробила, видно, нооооо тобі дуже йде!", "Ух ти! Краса-то яка! Просто королева!", "Новий образ, вам йдуть зміни!".

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: 


Чим викликані зміни в її образі, актриса поки не уточнила.


Зазначимо, що Пермякова виховує 4–річну доньку від свого коханого Максима Скрябіна, який значно молодший за неї.

Коментарі

Загрузка...

Найпопулярніші