Перейти до основного вмісту

Популярне

Хакери стали віддалено блокувати iPhone

Хакери знайшли спосіб, як заблокувати пристрої класу Mac і iPhone, передає Ukr.Media. Для цього вони використовують функцію "знайти мій iPhone" в iCloud.
Наголошується, що для розблокування злочинці вимагають викуп у біткоінах. Інформацію про заблоковані таким чином пристроях підтверджують і користувачі Twitter: єдине, що вони бачать, це екран блокування з вимогою заплатити 0.01 BTC в якості викупу.
Поки залишається неясним, як саме хакери отримали доступ до функції "знайти мій iPhone", але, швидше за все, це могло статися в результаті зливу інформації про користувальницьких даних в iCloud. Крім того, незалежно від того, чи є у користувача двоетапна аутентифікація, хакери, маючи доступ до паролів, просто блокують пристрій через iCloud.
Фахівці з безпеки рекомендують користувачам якомога швидше відключити опцію "знайти мій iPhone". У разі виявлення проблеми також рекомендується звернутися в службу підтримки Apple, хоча її дозвіл і може зайняти час. Так, один …

Настя Самбурская показала растолстевшую талию: поклонники в ярости


Звезда суперпопулярного сериала «Универ» Настя Самбурская вызвала бурное недовольство и шок среди ее верных поклонников и подписчиков.


«Растолстевшая» талия актрисы шокировала фанатов и повергла пользователей в ярость, сообщают Новости в Мире

Самбурская разместила на своей странице в социальной сети снимок, который вызвал у пользователей негативные эмоции, а точнее – возмущение. На фото Настя в тренажерном зале в топе и лосинах. Пользователи успели рассмотреть живот актрисы и поспешили заметить, что она «растолстела». Кроме того, фанаты были не довольны и изменениями во внешности, написав, что Самбурская «потеряла женственность».


Стоит отметить, что многие так же похвалили девушку за занятия спортом, успехи и подтянутый вид.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Коментарі

Загрузка...

Найпопулярніші